Zákaznícky servis


Firma TECHNIK so svojimi viac ako 25 ročnými skúsenosťami je pre Vás ideálnym partnerom pri nákupe a aj pri samotnej realizácii vašich prác. Vďaka skúsenému personálu máme už overené poradenstvo, ktoré vám zabezpečí najideálnejší nákup potrebných vecí. V rámci uspokojenia nášho zákazníka stále prichádzame na trh s inovatívnymi prvkami, službami a tovarom, ktorý sleduje trendy a štandardy pri stavbe a bývaní. Vychádzame z medzinárodných a národných výstav, ktoré pravidelne navštevujeme a z názorov a požiadaviek samotných zákazníkov.
Aj Vy môžete prispieť k zlepšeniu a to prostredníctvom zaslania svojich postrehov e-mailom na akýkoľvek z kontaktov > Napíšte nám.

Nemáte práve teraz potrebné finančné prostriedky na nákup tovaru, ktorý ste si vybrali? Ponúkame Vám financovanie cez splátkový predaj a ešte v deň nákupu si môžete vziať Váš vybraný tovar domov. Náš odborný personál Vám v spolupráci s niektorou zo splátkových spoločností vytvorí podmienky ušité individuálne na mieru práve Vám.
Odborný personál Vám poradí a v rámci zrealizovania nákupu u nás Vám pripraví 3D vizualizáciu Vašej budúcej kúpeľne, vďaka čomu budete mať lepšiu predstavu o tom čo vás čaká resp. včas odhalí možno nie na prvý pohľad viditeľné komplikácie. Ak pri projektovaní Vášho nového domu alebo bytu potrebujete len Návrh dispozície, máme pre Vás pripravenú ponuku len dispozičného riešenia. Je to odporúčaný nákres rozloženia prvkov v kúpeľni ako vane či sprchovacieho kútu, práčky, umývadla, skriniek, zrkadiel atď. Jednoducho a jasne zakreslíme najideálnejšie rozloženie prvkov v miestnosti s 25 ročnými skúsenosťami pri riešení aj tých najnáročnejších požiadavkách šitých na mieru.
V prípade, že máte záujem o vypracovanie 3D vizualizácie alebo Návrh dispozície Vašej kúpeľne, wellnesu, či iného priestoru našimi vyškolenými pracovníkmi s použitím 3D techniky a 3D okuliarov, tak nás neváhajte kontaktovať.
v prípade, že nemáte si možnosť odviesť tovar domov
Možnosť platby debetnými alebo kreditnými kartami je u nás samozrejmosťou...
Ak ste sa rozhodli si to urobiť svojpomocne, alebo ste si nie istý ako na to, pripravili sme pre Vás túto rubriku Pracovných návodov a rád, kde môžete násjť veľa užitočných rád a tipov.
V prípade akýchkoľvek technických potrieb nás neváhajte kontaktovať, radi Vám pomôžeme prípadne zabezpečíme odbornú pomoc priamo od výrobcu. KONTAKTY
Nepotrebujete celý kus alebo sa Vám nezmestí do auta?
Predávane tovar aj na časti nie len na celé balenia. (1kg, 1ks, 1m, ... )
Zapožičanie zváračky na PP trubky, prípadne iné náradie. O možnosťiach nás neváhajte kontaktovať. KONTAKTY
Našou snahou je urobiť všetko preto, aby Vám tovar od nás slúžil dlhú dobu k vašej spokojnosti
V prípade záujmu Vám vypracujeme na Váš projekt cenovú ponuku individuálne "ušitú" na mieru presne pre Vás.
Garancia najkvalitnejších služieb a tovaru... TECHNIK Zvolen poskytuje svojim zákazníkom záruky, keďže chceme byť vždy najlepší v tom, čo robíme.
Pravidelne pre Vás pripravujeme u nás v predajni TECHNIK Zvolen rôzne výhodné zľavy a akcie. Preto neváhajte a navštívte našu predajňu.
Chcete ušetriť čo najviac? Zúčastnite sa niektorých z našich výpredajových akcii. Viac informácii Vám poskytneme priamo v predajni.

PREDAJŇA 045 5324 050
obchod@technikzv.sk

E-SHOP 045 5324 048
eshop@technikzv.sk