O nás


Firma TECHNIK vznikla v roku 1991 vo Zvolene so sídlom na Neresníckej ceste č. 1 odkedy prešla niekoľkými procesmi vývoja, až k dnešnému dňu a poznáte nás stále pod názvom TECHNIK-stavba a bývanie s.r.o. ako tradičnú slovenskú firmu s kamennou predajňou stále na tej istej adrese ako pri jej vzniku v roku 1991.

Predmetom podnikania je maloobchod a veľkoobchod so stavebným materiálom, hutníckymi výrobkami a elektrospotrebičmi. Ide o stredný podnik, ktorý zamestnáva 29 zamestnancov. Firma začínala v budove s priestorom približne 40m2 a postupne sa vypracovala až k terajším približne 500m2. Predajňu a kancelárie má v jedno a dvojposchodovej budove a má k dispozícií 4 skladové priestory s rozlohou 2500m2. V roku 2006 rozšírila svoje priestory približne o 25 000m2 a dostavala novú budovu slúžiacu ako sklad spolu s parkoviskom. V budúcnosti plánujeme postaviť ďalšie sklady a predajné priestory, ktoré zvýšia komfort nákupu a zvýšia možnosť rozšírenia sortimentu.

Firma taktiež spolupracuje aj s firmou Danko - výroba kuchýň, ktorá má v TECHNIKU svoje kuchynské štúdio, kde Vám pripravia nábytok "šitý" na mieru podľa Vašich najnáročnejších potrieb a požiadaviek. Firma TECHNIK Zvolen ponúka komplexné služby pre stavbu a bývanie .... viac sa dozviete v jednotlivých sekciách stránky prípadne osobne v predajni.

S pozdravom
Ivan Zuzin a kolektív firmy TECHNIK
PREDAJŇA 045 5324 050
obchod@technikzv.sk

E-SHOP 045 5324 048
eshop@technikzv.sk