Novinky a zaujímavosti

FISKARS - nájdete aj v našej predajni

Rozšírili sme pre vás našu ponuku o výrobky FISKARS – najstaršej spoločnosti vo Fínsku založenej v roku 1649. Fiskars je známa najmä svojou výrobou nožníc, sekier a veľmi kvalitných nožov, ale aj ostatných výrobkov pre dom, záhradu a domácnosť.

  • DOM a ZÁHRADA - Pre každého, kto má rád prácu v záhradke a okolo domu, chce mať na každú úlohu tie najlepšie možné nástroje, pre toho je tu práve FISKARS. V spoločnosti Fiskars usilovne pracú na tom, aby práve vám mohli presne také nástroje ponúknuť. Nástroje FISKARS vám budú každý rok uľahčovať prácu – či už ide o pletie, kosenie, zametanie alebo prerezávanie.

  • STAVBA A BÚRANIE - Nové nástroje z radu Fiskars PRO prinášajú ten najlepší výkon a ergonómiu.

  • NOŽNICE FISKARS s oranžovými rukoväťami, ktoré sa už viac než štyridsať rokov tešia celosvetovej popularite, sú dnes dizajnovou klasikou. FISKARS ponuka nožníc je v súčasnosti širšia než kedykoľvek predtým. Nech sa už chystáte na akúkoľvek náročnú úlohu a akýkoľvek materiál, môžete si byť istí, že k nemu nájdete vhodný model.

  • KUCHYŇA - FISKARS zastáva názor, že kuchyňa je srdcom každého domova. Preto má pre vás výrobky, ktoré vám umožnia lepšie si vychutnávať tie najlahodnejšie životné okamihy. S  kuchynskými potrebami Fiskars je varenie skrátka zábavnejšie – od prípravy až po servírovanie. Jednoducho sa používajú, ľahšie sa čistia, bez námahy sa uskladnia a rýchlo sa do nich zamilujete.

Viac o FISKARS aj na stárnkach:  www.fiskars.sk
alebo v katalógoch na stiahnutie nižšie alebo tu.

Dokumenty na stiahnutie

FISKARS - katalóg - Záhradné náradie   (formát: .PDF, veľkosť: 10,58 MB)
FISKARS - katalóg - Stavebné náradie   (formát: .PDF, veľkosť: 7,80 MB)
FISKARS - katalóg - Domáce potreby   (formát: .PDF, veľkosť: 11,82 MB)

Fotogaléria
PREDAJŇA 045 5324 050
obchod@technikzv.sk

E-SHOP 045 5324 048
eshop@technikzv.sk